یادداشت

بیانیه بسیج دانش آموزی پاسارگاد بمناسبت ۹ دی

📝 *بیانیه بمناسبت حماسه ۹دی (روز بصیرت)*

 

گذشتن از سختی ها و دشمنی ها با دیدی باز با راهی روشن و به دور از تصمیم اشتباه تنها با *بصیرت و آگاهی* از توطئه ها امکان پذیر است.

سال ٨٨ در ادامه برنامه موزیانه دشمنان انقلاب برای ضربه زدن به حکومت اسلامی ایران، همین *بصیرت و ولایت مداری مردم* ایران بود که با آگاهی و در راه ولایت بودن نشان دادند که اگر مشکلی هم هست، با راه صحیح و اصولی و به دور از اغتشاش می توان موضوع را حل کرد.

*این حماسه عظیم (٩ دی)* و حضور ملّی وحدت‌بخش و امیدآفرین به فرموده *مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)*:

به درستی، تجلی قدرت الهی و روح حسین‌بن علی(علیه‌السلام) و دست خداوند بود که از قلوب با ایمان و اراده‌های راسخ ملت مسلمان ، شجاع و مبارز ایران ظهور یافت تا بساط فتنه‌گران، آشوب‌طلبان و دشمنان عنود و حسود انقلاب را در هم پیچیده و قدرت نرم نظام و اراده، عظمت اقتدار ملی مردم و نظام را به منصه ظهور برساند.

✍✅ در پایان *ما دانش آموزان بسیجی و همیشه در صحنه شهرستان پاسارگاد* ضمن تجلیل از شهیدان و جانبازان عرصه مقابله با فتنه ۸۸ یک بار دیگر با آرمان‌های الهی امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید میثاق می‌کنیم و اعلام می‌داریم تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی وآرمانهای نظام و انقلاب بکار خواهیم بست و در راه تحقق این اهداف ازکمترین داشته خود که جان ناقابلمان است دریغ نخواهیم کرد.

*من الله توفیق / ٩ دیماه ٩٧*

*بسیج دانش آموزی*

*امام رضا(ع) پاسارگاد

مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن