اخبار ستاد استانسرتیتر

بیانیه مجمع همفکری علوی بسیج دانش آموزی استان فارس در پی اتفاقات اخیر

مجمع همفکری علوی بسیج دانش آموزی استان فارس در پی اتفاقات اخیر بیانیه ای صادر کرد که به شرح ذیل می باشد:

رهبر معظم انقلاب: هیچ انسان عاقلی که به کشور و زندگی خود علاقه‌مند است، نباید به اشرار کمک کند…آتش زدن فلان بانک کار مردم نیست، کار اشرار است؛ این مفاسد، هیچ مشکلی را درست نمیکند و بر مشکلی که هست، ناامنی را هم اضافه میکند. ۹۸/۸/۲۶

پیرو اجرای طرح مدیریت سوخت در کشور و اتفاقات اخیر و ایجاد اخلال و آشوب در امنیت،تخریب اموال عمومی و خصوصی،به آتش کشیدن بانک ها و خدشه دار کردن آرامش مردم بی شک از اموری است که دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی در خارج از کشور این صف آشوب را به پا میکند.

کسانی که این آشوب‌ها را ایجاد می‌کنند با اصل موجودیت اسلام و مسلمانان مخالفت می کنند؛ اینان به هیچ یک از عقاید و اصول انسان ساز مکتب اسلام پایبند نبوده و به مسجد، قرآن، مدرسه و اموال بیت‌المال رحم نمی نمایند و همه کسانی هستند که مخالف اصل نظام اند.

آنهایی که علیه دین،قرآن و اسلام عزیز،روحانیت و…آشوب میکنند از مردم نیستند؛چراکه مردم فهیم و شهید پرور ما همیشه در صحنه های حق علیه باطل پشتیبان ولایت فقیه بوده اند.

مجمع همفکری علوی بسیج دانش آموزی استان فارس،ضمن محکوم کردن اشرار، از مسئولین و اعضای شورای تامین به ویژه دادستان قضایی استان فارس درخواست دارد با قاطعیت هرچه تمام با اغتشاشگران و اشرار برخورد نماید.

همچنین از شورای هماهنگی تبلیغات نیز خواهانیم یک روز جهت حضور مردم و اعلام انزجار تعیین نماید.

ما دانش آموزان انقلابی نیز همچون حسین فهمیده ها از مرگ هراسی نداریم و مانند تمام افرادی که دل به انقلاب بسته اند،هرگاه نیاز شود جهت تحکیم معاندین اسلام و انقلاب پا به میادین خواهیم نهاد.

دانش آموزان بسیجی استان فارس به عنوان طلایه داران گام دوم انقلاب با ایمان،قلم و شجاعت ثابت خواهند کرد از دیانت و اسلامیت تا پای جان حفاظت و حراست خواهند کرد.

والسلام علیکم و رحمة الله
مجمع همفکری علوی بسیج دانش آموزی استان فارس
آبان ماه۱۳۹۸

برچسب ها
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن