آخرین اخباراخبار ستاد استانسرتیتر

«پرورش جوان مومنِ انقلابی» رسالت مهم معلمان و اساتید است

سردار غیاثی گفت: «پرورش» یک مسئله اساسی و بنیادی در کنار موضوع «آموزش» است که همواره باید مورد توجه دستگاه های آموزشی و دانشگاه های کشور قرار داشته باشد.

سردار سید هاشم غیاثی و جمعی از مسئولان سپاه فجر بمناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم با مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس دیدار کردند.
سردار غیاثی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهید استاد مرتضی مطهری و تبریک فرارسیدن روز معلم، گفت: شهید مطهری شاخص انقلابی گری و مجاهدت علمی و دینی است و آثار ایشان برجسته ترین منابع برای سَبکُ زندگی و تربیت معنوی و اسلامی انسان است.
وی با بیان اینکه معلمان و اساتید دانشگاه یکی از تاثیرگذارترین اقشار در فرآیند تربیت و شکل گیری شخصیت جوانان هستند، گفت: «پرورش» یک مسئله اساسی و بنیادی در کنار موضوع «آموزش» است که همواره باید مورد توجه مسئولان وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی کشور قرار داشته باشد.
فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه پرورش جوان مومنِ انقلابی رسالت مهم معلمان و اساتید کشور است، گفت: جوانان مومنِ انقلابی شایسته ترین افراد برای در دست گرفتن پُست های مدیریتی کشور هستند و اهتمام دستگاه های آموزشی کشور به تربیت چنین جوانانی نقش اصلی را در پیشبُرد اهداف انقلاب اسلامی در سال های آینده ایفا می کند.
مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن