آخرین اخباربرترین هابرنامهپیشگامانسرتیترشهرستان هافرهنگیفضای مجازیمدیریت هامصاحبهیادداشت

پیام تبریک فرمانده حوزه ی بسیج دانش اموزی حضرت علی اصغر ناحیه سپاه بقیه الله(عج)شیراز به مسئول جدید سازمان دانش آموزی استان فارس

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انتصاب بحق و شایسته ی برادر پاسدار آقای توانابه سمت مسئول بسیج دانش آموزی استان فارس را صمیمانه به ایشان تبریک عرض می نمایم. توفیقات بیش از پیش ایشان را در کسب مدارج بالا و سلسه مراتب رفیع در ظل عنایات حضرت”بقیه الله العظم ارواحنافدا” علیه السلام و تحت زعامت و رهبری مقام شامخ ولایت فقیه و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز از خداوند سبحان مسئلت دارم.
و به این وسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه برادر پاسدار آقای توکل، مسئول سابق بسیج دانش آموزی استان در مسیر پیشبرد اهداف انقلاب تقدیم می دارم.
از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت و تداوم حضور و تاثیر آن بزرگوار در راستای تحقق اهداف انقلاب اسلامی ایران مسئلت دارم.
ضمن تبریک مجدد به برادر پاسدار آقای توانا ،ان شاء الله اینجانب هم بتوانم در حوزه ی مهم تعلیم و تربیت و همچنین پیشبرد اهداف انقلاب و پاسداری از حریم ولایت به نحوی شایسته و به طور جدی در حوزه ی بسیج دانش آموزی حضرت علی اصغر ناحیه سپاه بقیه الله (عج) شیراز عمل کنم .

سروان پاسدار مهدی بابایی

فرمانده حوزه ی بسیج دانش آموزی حضرت علی اصغر ناحیه سپاه بقیه الله (عج)شیراز

برچسب ها
مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن