آخرین اخباراخبار ستاد استانبرترین هاسرتیتریادداشت

نسل جوان برنده اصلی و پیش‌قراول پیشرفت ایران در دهه پنجم انقلاب اسلامی خواهد بود

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ اللَّهَ لا یغَیرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یغَیرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ
“همانا خداوند حال قومی را تغییر نمی دهد تا آنکه آنان حال خود را تغییر دهند”

انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام (رضوان الله تعالی علیه) رویدادی در تاریخ پرفراز و نشیب ملت شریف ، مومن و بزرگوار ایران بود و راه ملت را به سوی آزادی ، آبادانی و حاکمیت ارزش های الهی و انسانی گشود و در منطقه و جهان منشاء آثار فراوان گردید. دشمنی با این انقلاب به خصوص از سوی قدرت های مستکبر، فزون خواه و سلطنت طلب بوده است و خواهد بود و بیداری و مقاومت و همبستگی و تذکر دائم به آرمان های انقلاب می تواند دشمنان را در ضربه زدن به نظام و کشور ناکام و ما را درتحقق آن آرمان ها ، که حاکمیت آبرومند و سرنوشت و برخورداری ملت از حق و حرمت خدادادی از جمله آنهاست ، کامروا کند.
انقلاب اسلامی که در بیست و دوم بهمن به پیروزی رسید ، تبلور خواست تاریخی ملتی بود که در جهان اسلام پیشتاز رهایی از استبداد ، وابستگی و عقب ماندگی بوده است ، انقلاب واقعه‌ای خلق الساعه و حرکتی متکی به زور و خشونت برای سرنگونی به قدرت بیدادگر و وابسته و جایگزین کردن آن با حکومت عده ای دیگر نبوده ، بلکه حرکتی بود در جهت دفاع از اسلام ، استقلال ، آزادی و هموار کردن راه پیشرفت ایران.
با نگاهی جامع می‌توان دریافت که نسل جوان برنده ی اصلی این انقلاب و انقلاب مدیون واقعی این نسل است که در آن زمان بخوبی امام(ره) را درک کردند و به صحنه آمدند. امام(ره) به پشتوانه همین نسل وارد عرصه شدند و به دشمنان اسلام و ایران سیلی محکمی زدند. در طی این چهل سال ، فراز و نشیب ها داشتیم و دستاوردهای زیادی به دست آوردیم؛ نقاط مثبت قابل توجهی که مورد نظر دوست و دشمن است شکل گرفت؛ اما خود نیز می دانیم که خالی از اشکال نیستیم و این پیامی است که باید در آغاز دهه پنجم انقلاب به خود و مسئولان گوش زد کنیم.

یوم‌الله ماندگار ۲۲ بهمن‌ ماه روز غلبه حق بر باطل، سرآغاز برافراشته‌ شدن پرچمِ عدالت اسلامی و حکومت الله بر جهان و راهپیمایی پرشور یوم‌ الله ۲۲ بهمن‌ ماه مظهر عظمت و اقتدار ملّی است که با حضور نسل چهارم انقلاب در این برهه زمان معنا می یابد. نوجوانان و جوانان ایران اسلامی همچون شهدایی که دل به آب زدند و از آرمان هایشان دفاع کردند،قوی تر از گذشته پا به عرصه خواهند گذاشت و هم رکاب با رهبری پرچم این انقلاب را به صاحب اصلی اش تحویل خواهند داد.

مجامع همفکری علوی و فاطمی بسیج دانش آموزی استان فارس با اعلام حضور خود در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، از آحاد ملت بزرگوار خاصه دانشجویان و دانش آموزان برای شرکت در این حماسه ی الهی و آرمانی که بدون شک دشمن شکن و نمایش وحدت و یگانگی ملت ایران است، دعوت به عمل می‌آورد و همراه با آحاد ملت حماسه‌ای دیگر خلق خواهد کرد

مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن