آخرین اخباربهنام محمدیشهرستان هافرهنگیکازرون

حوزه بسیج دانش آموزی کازرون خبر داد:

برگزاری یادواره شهدا کازرون

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی فارس در کازرون، یادواره شهدا توسط مدرسه نجمه از مدارس طرح هدف شهید بهنام محمدی  و دبیرستان شهید رجایی شهرستان کازرون در محیط امامزاده سید عبدالله برگزار شد.

 در این مراسم که جمعی از خانواده شهدا، مسئولین بنیاد شهید شهرستان، امام جمعه محترم، هیات امنای مسجد، فرمانده حوزه کوثر و همچنین مسئول جامعه زنان شهرستان، فرمانده و مدیر دفتر حوزه بسیج دانش آموزی و دانش آموزان حضور داشتند با دکلمه ای در وصف شهید بهنام محمدی و بعد از آن روایت گری جانباز دفاع مقدس سید کرامت الله حسینی ادامه یافت.

دانش آموزان مدرسه نجمه با سرودی در وصف شهدا زمینه را مهیای سخنرانی امام جمعه محترم شهرستان حجت الاسلام محمد صباحی کردند.

با صحبت های حاج آقا صباحی در مورد شهدای دانش آموز و شهدای شهرستان و در نهایت شهدای روستای بلیان خواستار این شدند که دانش آموزان ادامه دهنده راه شهدای منطقه خود باشند و به آنان افتخار کنند مراسم یادواره به پایان رسید.

این یادواره با همکاری دبیرستان شهید رجایی و مدرسه نجمه اجرا گردید. در این یادواره سرکار خانم ها اسکندری مدیر دبیرستان شهید رجایی و فرهادی مدیر گرامی مدرسه نجمه بسیار تلاش کردند تا یادواره ای در شأن شهدا برگزار گردد.

پایان خبر//

برچسب ها
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن