آخرین اخبار

بیانیه ۹دی ودهه بصیرت حوزه بسیج دانش آموزی ارسنجان ومجمع نخبگان بسیج دانش آموزی

 

((سالروز حماسه ۹ دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، گرامی باد.))

      ” مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد                                                                                                                             مقام معظم رهبری

تاریخ ۳۶ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادت های جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفت های هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهدمی باشد ودراین عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایرانرا سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبّرانه رهبر فرزانه انقلاب ناکام گشته اند.

فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود،که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه ۹دی ۸۸ نقش بر آب شد. این حادثه عظیم وفراموش‌ناشدنی                                                                                                                                در حالی شکل ‌گرفت که فتنه‌گران داخلی با هدایت مستقیم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا وانگلیس تلاشمی‌کردند تا فضای کشور را به آشوب بکشانند و به خیال خام خود، مردم را نسبت به انقلاب ناامید سازند.

آنان از این نکته غافل بودندکه: ملتی که با حسین بن علی(ع) و قیام خونین عاشورا عهد بسته است، ظلم و ستم و فتنه‌گری را تحمل نمی‌کند و با همان روح عاشورایی به خروش می‌آید و حماسه‌های عظیم خلق می‌کند.

پیام اصلی مردم در۹دی، پایبندی همیشگی به ارزش‌های دینی” بویژه عاشورای حسینی “نفی سلطه زورگویان وزیاده‌خواهان، پیروی از راه امام(ره) و شهیدان، اعتقاد راسخ به اصل مترقی ولایت فقیه و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و وفاداری نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود. در این برهه حساس که جهان شاهد حضور با شکوه و معنا دار ۲۰میلیونی خیل عظیمی ازمشتاقان ابا عبدالله الحسین (ع) درروز اربعین حسینی بود جلوه ای از وحدت امت اسلامی و حتی ادیان الهی زیر پرچم امام حسین (ع) را  به نمایش گذاشتند.

*****

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید .

حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردندکه اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد دربرابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

     روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگاروتاریخی ملت همیشه درصحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامیدساخت وقلب امام زمان(عج) ونائب برحقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته)را شاد ساخت. آری۹دی ماه، تجلی دفاع وپشتیبانی همه جانبه ملت ایران ازارزش های اسلامی ومردم سالاری دینی و جلوه های زیبایی ازبصیرت وولایتمداری بودکه یکپارچگی وایستادگی مردم درحفظ آرمان های الهی انقلاب رامتجلی ساخت.

        این تجلی پیشتر نیز در عرصه دفاع مقدس و عرصه های فرهنگ و اقتصاد به ظهور رسیده بود و در۹دی بار دیگر درابعاد سیاسی، اجتماعی متجلی گشت و مردم صبور، مقاوم وهوشیارایران اسلامی با تمام وجود به نظام اسلامی از عمق جان معتقدند و لحظه ای در دفاع، حمایت و حراست از آن کوتاهی نخواهندکرد.

                        بسیج دانش آموزی شهرستان ارسنجان در سالگرد این واقعه عظیم، ضمن پاسداشت یوم الله ۹دی، بار دیگر بر صیانت مستمر ملت انقلابی و عاشورایی میهن اسلامی، درراستای حراست از ارزش های دین مبین اسلام و این نظام الهی تاکید کرده و همچنان برعهدی که بارهبرحکیم وفرزانه انقلاب اسلامی بسته ایم پابرجا خواهیم ماند و با بصیرت وآگاهی به ندای این عمار علی زمان لبیک خواهیم گفت و به دفاع جانانه جوانان پر شور و ولایی این سرزمین، از حریم مقدس ولایت و فرامین رهبرانقلاب، مباهات می کنیم.

“ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم”

حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی امام حسن(ع) ارسنجان

بیانیه ۹دیماه

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن