برترین ها

بیانیه مجمع نخبگان حوزه بسیج دانش اموزی حضرت علی اکبر(ع)شیراز به مناسبت حماسه نهم دیماه و روز بصیرت

بسم الله الرحمن الرحیم

«مردم ما در نهم دی آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد»مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

نهم دی ، روز بصیرت و حماسه عاشورایی ملت ایران ، سالگرد خروش ملت و همبستگی اقشار مختلف و بخصوص جوانان است .بزرگ روزی که یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است و البته این نیز به خودی خود حاصل بصیرت و آگاهی درونی سرشار ملت ایران است و این بصیرت از جایی بجز صحرای کربلا بوجود نیامده.
این تداعی فرهنگ عاشورایی است که جهانیان را تسلیم اراده خود کرده و خشم و کینه‌ی دشمنان و منافقین را با انفعال و عقب نشینی از مواضع خویش به ارمغان آورده است. 
نهم دی دست خدا در نگهداری از جمهوری اسلامی بود چون خط قرمز فتنه را مشخص کرد و به عبارتی به همگان این توانایی را داد که دوست را از دشمن تشخیص دهند و علاوه بر آن انقلاب اسلامی ایران را از دسیسه ی خطرناک و پیچیده ای که از سوی مراکز فکری استکباری و رژیم صهیونیستی و عوامل وابسته برنامه ریزی شده بود نجات داد.
این روز مرحله جدیدی را در پیشروی انقلاب اسلامی پدید آورد. نهم دی فقط یک تاریخ نیست بلکه تاریخ ساز است.
هرچند این فتنه در سی و یکمین سال عمر جمهوری اسلامی به وقوع پیوست ،اکنون در استانه چهل سالگی انقلاب و با وجود اتفاقات اخیر، ملت همیشه بیدار ،غیور و حاضر در صحنه ایران، با توجه به منویات رهبرمعظم که می‌فرمایند” شناختن موقعیت، فهمیدن نیاز و حضور در لحظه‌ مناسب، اساس کار مؤمن است…” 
بار دیگر ثابت خواهند کرد که به راحتی میتوانند از این پیچ تاریخی و این امتحان دشوار عبور کنند. بی شک حضور پر شور و گسترده امت حزب الله در این عرصه لرزه بر پیکر دشمنان داخلی و خارجی وارد می کند و دوباره فتنه گران و منافقان را سر جای خودشان می نشاند و خیال واهی انها را نقش بر اب می کند .

اینک ما دانش آموزان بسیجی بار دیگر پیمان میبندیم و با حضور خود در این صحنه به دشمنان نشان میدهیم که نسل سوم و چهارم انقلاب، مرد روز های سخت انقلاب است .بسیج دانش آموزی همچون سایر احاد ملت شریف ایران در سالروز حماسه و بصیرت به میدان خواهد امد.

وسلام علیکم
هشتم دیماه سال یکهزار و سیصد و نود وهفت

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن