آخرین اخباراخبار ستاد استانتولید محتواسرتیترفضای مجازی

بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس به مناسبت روز جهانی قدس

امروزه جبهه مقاومت مشتاق‌تر از همیشه آماده اقامه نماز در قدس شریف است/ با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس با آرمانهای انقلاب اسلامی بیعتی دوباره خواهیم کرد

چهل سال است که از اعلام تاریخی امام خمینی رحمه الله علیه در نامگذاری جمعه پایانی ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس می گذرد و این ابتکار امام راحل افق نوینی را در پیش روی ملت های آزادیخواه و خصوصاً مسلمانان سراسر جهان در مبارزه با دشمنان آدمیت گشوده است.
جنایت، خونریزی، قتل، غارت و کودک کشی واژگانی است که با خوی درندگی رژیمی غاصب عجین شده است. همان رژیمی که هفتاد سال است با غارت سرزمین فلسطین، آسایش را بر مردم آن حرام کرده است.
جنایات رژیمِ تا بن دندان مسلح صهیونیستی در قبله اول مسلمین که همواره تحت حمایت نظامی، رسانه ای و اطلاعاتی دولت های مستکبر انجام می پذیرد، دلیل روشنی است بر هر مرد و زن آزاده در هر نقطه از جهان که به دفاع از مظلوم برخیزد و در مقابل خونریزی سگ صفتان سینه سپر کند.
بیان تاریخی ولی امر مسلمین جهان و رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر نابودی اسرائیل غاصب تا ۲۵ سال آینده و وعده معظم له در خصوص شکست پروژه زبونانه معامله قرن، روح تازه ای به مبارزه و مقاومت در برابر صهیونیسم دمیده است و امروزه جبهه مقاومت مشتاق تر از همیشه آماده اقامه نماز در قدس شریف است.
اکنون رژیم غاصب صهیونیستی به پایان عمر ننگین خود نزدیک شده است و این غده ی سرطانی در حال قطع شدن از بیخ و بن است که ان شاءالله ضربه نهایی با ظهور مصلح جهانی، حضرت ولی الله الاعظم ارواحنا فداه وارد گردد و رهنمود خمینی کبیر تحقق یابد که «اسراییل باید از صحنه روزگار محو شود».
ما دانش آموزان بسیجی استان فارس با حضور گسترده و پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس که یادگار ارزشمند امام راحل در جهت وحدت مسلمانان و آزادی قدس شریف است، ضمن اعلام انزجار از جنایات وحشیانه ی رژیم غاصب صهیونیستی، مشت محکمی بر دهان صهیونیست های کودک کش و اربابان پلیدشان زده و با آرمان های انقلاب اسلامی، امام راحل و امام خامنه ای عزیز بیعتی دوباره خواهیم کرد؛ ان شاءالله.
وعده ما: جمعه دهم خردادماه مصادف با ۲۵ رمضان المبارک ۱۴۴۰ هجری قمری

میعادگاه های راهپیمایی روز جهانی قدس

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن