آخرین اخباربرنامهلامرد

بیانیه دانش آموزان لامردی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بسم‌الله الرحمن الرحیم

اگر سپاه نبود کشور هم نبود. حضرت امام خمینی

دولت آمریکا در اقدامی وقیحانه و ماجراجویانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمان‌های تروریستی قرار داد.

دولتی که خود با ترور مردم سرخپوست بومی آمریکا شکل گرفت، در چند ثانیه ۲۰۰ هزار ژاپنی را با بمب اتمی ترور کرد، هواپیمای مسافربری ایرانی را در آسمان منفجر کرد، گروه‌های مسلح و تروریستی داعش و القاعده را شکل داد و صدها اعمال خشونت‌آمیز و وحشتناک دیگر، که در جای‌جای عالم از نیکاراگوئه و مکزیک تا کامبوج و ویتنام و غرب آسیا بی‌سابقه است.

 آنوقت این مادر تروریست ها آمده پاسداران انقلاب اسلامی، که زندگی خودشان را وقف حفظ کرامت انسانی، نجات مستضعفین از زیر تیغ استکبار و خدمت‌رسانی به محرومین کرده‌اند، تروریست می‌خواند.

این از تناقض‌های عجیب زمانه ما است که ناقضان حقوق بشر و دولت‌های تروریست و سلطه‌گر، خود مدعی حقوق بشر و صلح جهانی و آزادی شده‌اند.

رژیم شیطانی آمریکا با این اقدام ، خود را بیشتر در باتلاق سقوط و تباهی قرار داد و از این پس، پایگاه‌های آمریکا در منطقه روی آرامش را نخواهند دید.

ما دانش آموزان با بصیرت، ضمن تبریک میلاد با سعادت سرور آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام و روز پاسدار، این اقدام زشت دولت آمریکا را محکوم می‌کنیم و عهد می‌بندیم که همه ما در حد توان، پاسدار انقلاب اسلامی و قدردانِ فداکاری‌ها و ازخودگذشتگی‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باشیم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن