آخرین اخباربرترین هاپیشگامانشهرستان هافضای مجازیلارستان
موضوعات داغ

اعزام ۴۰۰ نفر از خواهران دانش آموز لارستانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی لارستان از اعزام 400 نفر از خواهران دانش آموز لارستانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس در لارستان برادر پاسدار علی اکبر استادزاده فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی لارستان از  از اعزام ۴۰۰ نفر از خواهران دانش آموز لارستانی به مناطق عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی لارستان با اعلام این خبر افزود: در این مرحله از اعزام راهیان نور دانش آموزی که از ۱۳ تا ۱۶ آبان ماه و به مدت ۴ روز انجام می پذیرد ،۴۰۰ نفر از دختران دانش آموز  دوره متوسطه از لار،بنارویه، بیرم  وجویم  لارستان به منظور پاسداشت ایثارگری رزمندگان و از جان گذشتگی شهدای دفاع مقدس، آشنایی نسل جوان و نوجوان انقلاب اسلامی با مناطق عملیاتی و فرهنگ جهاد و شهادت و همچنین تجدید بیعت دوباره با آرمان های امام راحل (ره)  و شهدای گرانقدر ، به سوی مناطق عملیاتی و یادمان های دفاع مقدس جنوب کشور اعزام می شوند.
وی با اشاره به اینکه این اعزام با استعداد ۱۰ دستگاه اتوبوس انجام می گیرد، گفت: دانش آموزان حاضر در کاروان راهیان نور دانش آموزی طِی این اردوی چهار روزه از مناطق عملیاتی و یادمان های دفاع مقدس در جنوب کشور بازدید خواهند نمود.
استادزاده در ادامه افزود: آشنایی با ارزش های دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، آشنایی با سیره شهدا بخصوص شهدای شهرستان لارستان و مهم تر از همه افزایش معنویت و تقویت بنیه دینی و انقلابی دانش آموزان از اهداف اصلی راهیان نور دانش آموزی می باشد.

ایشان تصریح کرد: با توجه  به تاثیر فضای معنوی و محتوای سفرهای راهیان نور بر زائران، آن را می توان یک حرکت بزرگ فرهنگی و راه حل موثر مقابله با تهدیدات و هجمه فرهنگی دشمنان دانست.
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی لارستان در پایان با اشاره  به حضور طلاب، راویان و خادمان شهدا در اردوهای راهیان نور، اظهار داشت: علاوه بر برنامه های اصلی، اجرای مسابقات فرهنگی-هنری، مشاوره دینی و خانواده، پخش مستندهای دفاع مقدس و اهدای بسته های فرهنگی و کتاب های دفاع مقدس به زائران از جمله برنامه های جانبی پیش بینی شده برای این سفر می باشد.

 

برچسب ها
مشاهده بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن