آخرین اخبار

اعزام راهیان نور دانش آموزان دختر آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی فارس اعزام ۱۷ دستگاه اتوبوس دانش آموزان دختر مدارس متوسطه ناحیه ۲ آموزش و پرورش صبح چهارشنبه ۱۴/۹/۹۷ با حضور مسئولین سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) و مدیر و معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش صورت گرفت.

صبح امروز دانش آموزان با حضور در میدان صبح گاه ناحیه مقاومت ثارالله آماده تجدید میثاق دوباره با شهدا و حضور در سرزمین های متبرک عملیاتی دفاع مقدس شدند.

بعد از حضور و صف آرایی در میدان صبحگاه فرمانده محترم ناحیه محمد رسول اللله (ص)، دقایقی را با دانش آموزان در رابطه با اهمیت این سفر و توجه به دعوت از سوی شهدا و دستاورد های سفر صحبت نمودند. در ادامه حضور همه ی دانش آموز را خیر مقدم گفته و برای آنان سفری پربرکت و سلامت از خداوند طلب نمودند.بعد از بیانات جناب سرهنگ حسینی فرمانده ناحیه مقاومت حضرت محمد رسول الله (ص) شماره اتوبوس ها اعلام و دانش آموزان به ترتیب مدرسه با بدرقه فرمانده ناحیه و مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه ۲ و سایر مسئولین از دروازه راهیان دیار شهدا عبور و از زیر قرآن گذشته و دانش آموزان هر مدرسه در اتوبوس خود که به نام شهیدی از شهدای عزیز دفاع مقدس، متبرک و نام گذاری شده بود سوار شدند.پذیرایی از دانش آموزان نیز از بقرنامه های صبحگاه اعزام بود. در نهایت دانش آموزان با بدرقه اولیا و مسئولین راهی سفر شدند.

پایان سفر غروب جمعه ۱۶/۹/۹۷ خواهد بود و طی ۳ روز سفر دانش آموزان از مناطق عملیاتی جنوب از جمله شلمچه دیدار خواهند کرد و بار دیگر با شهدا پیمان وفاداری و ادامه راه۹ خواهند بست ان شاءالله.

                          

 

                                     

 

 

مشاهده بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن